Літнє оздоровлення дітей

 
 
   Літо – особливий період у житті дітей. Вони чекають від нього нових вражень, цікавих розваг, несподіваних зустрічей. Тому метою районної влади, місцевих рад, спонсорів, меценатів та педагогічних працівників є здійснення дитячих мрії, створення умов для фізичного оздоровлення школярів та організація відпочинку так, щоб вони зберегли і примножили своє здоров’я. Велику увагу змістовному відпочинку дітей країни приділяє Президент України Віктор Янукович. Тому у 2013 році в районі відкрито 29 пришкільних таборів для дітей 1-4 класів, 10 таборів праці та відпочинку з денним перебуванням для учнів 5-10 класів. Відпочинкова зміна становитиме 14 днів і триватиме з 27 травня до 11 червня. Табірна зміна для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в оздоровчому таборі «Веселка», організованому на базі Монастирищенської загальноосвітньої школи-інтернат, триватиме 21 день.

    У цьому році планується оздоровити 2380 дітей, що становить 77 відсотків від загальної кількості. На оздоровлення школярів виділено 224 тисячі гривень з районного бюджету, а 133716 гривень – надійшло спонсорських коштів станом на 06.06.2013.
   Відповідно до вимог у таборах діти повинні забезпечуватися дворазовим харчуванням.  Меню на тиждень має включає в себе  м’ясні страви, рибу, свіжі овочі, фрукти, твердий сир, печиво та натуральні соки. З учнями повинні проводитиься екскурсії, походи, інтелектуальні та розважальні конкурси, рухливі ігри, свята, спортивні змагання, цікаві зустрічі.
 
    На виконання рішення районної ради від 20 травня 2013 року №23- 9 «Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради щодо контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей загальноосвітніх шкіл району» депутати Монастирищенської районної ради нещодавно відвідали Бачкуринський, Сарнівський, Попуднянський та Халаїдівський пришкільні табори відпочинку, де ознайомилися з умовами, в яких оздоровлюються діти району.

 

Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

 

 

Повернутись