Літня мандрівка книголюбів

В небі сонечко яскраве.

В травах – коники.

А у лісі кучерявім

Дзвонять дзвоники.

Схожа вродою із сонцем

Кожна квіточка,

Стигне вишня під віконцем –

Літо… Літечко!

         Літо! Канікули – найулюбленіша пора всіх дітей. Після напруженого навчального року школярам потрібно відпочити, насолодитися сонцем, теплом і вільним часом. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки.

         На початку літніх канікул в Монастирищенську районну бібліотеку для дітей завітали юні любителі книг зі шкіл нашого міста: опорний заклад «Монастирищенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №5»; Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»; ЗОШ №3 (філія школи №5).

Літня мандрівка книголюбів переросла у феєрверк гарного настрою, книжкових зустрічей та веселощів. На розгляд присутніх була представлена виставка: «У літні пригоди з новою книгою». Діти з задоволенням розглянули нові, цікаві, яскраві книги, познайомились з періодичними виданнями нашої книгозбірні. Тож, встигли і поговорити, і почитати, і повеселитися, і пограти, навіть квест любителів української мови провести. А ще діти ознайомились з програмою літніх читань бібліотеки.

Літні канікули – чудова пора аби перечитати програмову літературу і не тільки!!! Так що всіх ласкаво просимо!!! У книжок немає канікул!

                                            За даними районної дитячої бібліотеки

Повернутись