Лукашівка. Відзначення Дня села та свята Івана Купала

 
    7 липня мешканці села Лукашівка відзначили свято свого затишного і красивого села. Насичена культурно-мистецька програма, з душею підготовлена для людей, різні конкурси, спортивні змагання, сюрпризи – все це додало настрою і оптимізму. 
    Також з нагоди свята Івана Купала в Лукашівському територіальному центрі для одиноких та непрацездатних пенсіонерів відбувся святковий захід, під час якого мешканці закладу мали можливість розважитись та поспілкуватись з друзями – за дорученням та за особистого сприяння голови районної ради І.І.Нестеренка до підопічних центру завітали з тематичною концертною програмою учасники самодіяльного хору «Надвечір’я».
     Зі святом та з Днем села мешканців закладу та всіх жителів Лукашівки привітали сільський голова Л.С.Журавель, керуючий справами виконавчого апарату районної ради О.С.Токмач, голова міської організації ветеранів праці В.М.Мамалига, а виконуючий обов’язки директора тер центру О.М.Синиця разом з вітаннями передав своїм підопічним подарунки та солодощі від директора ПП «ЛЮВайС» Л.С.Шевчук, яка постійно допомагає людям, що потребують цього та завжди ділиться теплом своєї доброї душі, даруючи любов і підтримку ближнім.
 
                                                   
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись