Медиків району привітали із професійним святом

 

   Традиційно в третю неділю червня в Україні вшановують людей, які присвятили себе благородній справі збереження життя і здоров'я співгромадян. День медичного працівника давно вийшов за межі суто професійного свята, адже в світі немає жодної людини, яка хоча б раз у житті не зверталася за допомогою до лікарів. І саме цього дня працівники сфери охорони здоров'я по-особливому відчувають свою необхідність і значущість, пишаються своєю професією, своїми успіхами й досягненнями.
  Напередодні Дня медичного працівника в районному Будинку культури відбувся урочистий захід. Щиро подякували медикам за самовідданість, високий професіоналізм, сумлінну працю та вірність покликанню голова райдержадміністрації Олег Недогода, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Токмач, заступник міського голови Володимир Храновський, головний лікар Монастирищенської центральної лікарні Володимир Чуйко, структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та підприємств міста.
  Кращим медичним працівникам за вагомий особистий внесок у розвиток галузі вручили грамотирайонної ради,райдержадміністрації,  міської ради,центральної районної лікарні.
   Всім присутнім продемонстрували авторський відео кліп «Лікар» як висловлення шани і поваги до людей у білих халатах від вдячної пацієнтки Юлії Василінги та відеофільм під назвою «Творчість в житті медичних працівників», який розкриває ще одну грань життя цих невтомних трудівників – їхні захоплення, розраду для душі.
 Приємним завершенням урочистостей став концерт за участю вокальних і танцювальних колективів району.  
 
                                                          Виконавчий апарат районної ради
Повернутись