Микола Олексійович провів робочу нараду

     8 листопада 2017 року відбулася робоча нарада, яку відкрив та вів голова районної ради Микола Орендарчук. 

    Нарада була скликана на вимогу депутатів районної ради для того, щоб розглянути питання про стан опалення приміщень освітніх закладів району, про виконання робіт із завершення першої черги реконструкції районного Центру культури і дозвілля та про хід виконання ремонтних робіт приміщення інфекційного відділення районної лікарні. Напередодні  з вищезгаданих питань районна рада звернулася із відповідними листами до голови райдержадміністрації, керівників відділу освіти і відділу культури та туризму райдержадміністрації, в оперативному управлінні яких перебувають об’єкти районної комунальної власності, з проханням інформувати депутатів та спільно обговорити проблеми, які виникли,  по можливості знайти шляхи їх вирішення. 

     Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала доповідала з питання про стан опалення приміщень освітніх закладів району. Учасники наради обговорили питання щодо ремонту котлів Халаїдівської ЗОШ, Коритнянського НВК і Шабастівської ЗОШ.

   Про стан виконання робіт із завершення першої черги реконструкції приміщення районного Центру культури та дозвілля доповідав начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрій Кудин, якому було доручено активізувати завершення ремонтних робіт у закладі до кінця поточного року. 

  Головний лікар ЦРЛ Наталія Мороз інформувала усіх присутніх з питання про хід виконання ремонтних робіт приміщення інфекційного відділення центральної районної лікарні. 

   У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, депутати районної ради.  

Виконавчий апарат районної ради

    

Повернутись