Микола Орендарчук провів засідання президії районної ради

Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук провів засідання президії Монастирищенської районної ради .
В ході роботи засідання взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, заступник голови районної ради Майя Фариба, члени президії.
Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксана Недогода ознайомила присутніх із змінами, внесеними до рішення районної ради від 20.12.2018 № 31-18/VII «Про районний бюджет на 2019 рік» та із змінами внесеними до рішення районної ради від 18.12.2019 № 42-29/VII «Про районний бюджет на 2020 рік».
Члени президії ознайомилися із проектом рішення районної ради про внесення змін до Програми відзначення пам’ятних дат, визначних подій, свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у Монастирищенському районі на 2017-2020 роки.
Далі депутати районної ради розглянули проекти рішень районної ради про оренду приміщень та транспортних засобів та проект районної програми благоустрою та утримання центральної площі міста на 2020-2022 роки.
Директор територіального центру Ірина Мариніна ознайомила із змінами до рішення районної ради від 18.12.2019 №42-14/VII «Про затвердження граничної чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району.
Начальник організаційного відділу районної ради Ірина Комар ознайомила усіх з проектом рішення про надання відпустки заступнику голови районної ради та із проектом рішення про продовження терміну дії контракту з директором закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» загального типу Монастирищенської районної ради Черкаської області.
Далі члени президії розглянули депутатські запити депутатів районної ради Трохимчука М.О., Пачесюка Г.Н., Плетінки Р.А. та Шатайла Ю.Г.
Детально обговоривши проекти рішень, депутати районної ради вирішили винести їх на розгляд засідання позачергової 43 сесії районної ради VII скликання .

Повернутись