Міжнародний день лісів

 

 

  21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісів, або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, метою яких було обговорення важливості вміння цінувати, зберігати і примножувати лісовий покрив на планеті.

    Основним завданням Міжнародного дня лісу є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимість лісових екосистем, їх дійсного стані, основні заходи їх захисту та відновлення.

    Всесвітній день лісівництва святкується у день весняного рівнодення, що за традицією вважається першим днем весни і символом нового життя та нових починань. Даний період є сприятливим для посадки та росту дерев.   

   Сьогодні проблема збереження лісів України стоїть дуже гостро. Адже, не має жодного регіону в країні, де б не існувало порушень у лісовій зоні, як то незаконна вирубка лісових насаджень, пожежі, утворення стихійних сміттєзвалищ тощо. Але прийшов час зупинитися і усвідомити, що своїми бездумними діями ми руйнуємо свій життєвий простір, без якого загине все живе. Ліс – це не тільки «легені планети, це середовище проживання третьої частини всіх видів рослин, тварин і грибів, що існують на планеті. Без лісу вмирають річки і озера, без лісу світ стає мертвою пустелею.Тож бережімо ліс!!!

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись