Монастирищани взяли участь в обласній Спартакіаді депутатів місцевих рад

   

      19 травня в м.Городище відбулася обласна Спартакіада серед збірних команд районів та збірної команди депутатів обласної ради, в якій взяла участь збірна команда Монастирищенського району. 
      Учасників Спартакіади привітав голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець. Короваї командам-учасникам гостинно вручили господарі змагань - представники Городищенського району.      
       Друге призове місце з гри у теніс зайняла секретар Івахнянської сільської ради  Людмила Горбань, яка в черговий раз продемонструвала зразок висової майстерності гри.
 
 
   Депутат Дібрівської сільської ради Анатолій Хомич у грі в шашкизайняв четверте місце в загальному заліку. У змаганнях з шашок і шахів серед жінок змагалися депутат Монастирищенської міської ради Наталія Шамрай і Івахнянський сільський голова  Лідія Середюк .
    Вкотре на високому рівні зіграли депутати району у футзал.  Збірну команду гідно представили депутати: районної ради - Руслан Плетінка, міської ради - Олександр Каплун, Аврамівської сільської ради - Сергій Мартиненко, Халаїдівської сільської ради – Дмитро Плиска, Коритнянської сільської ради – Сергій Безруков.
    Депутат Халаїдівської сільської ради Дмитро Плиска включений у збірну команду Черкаської області для участі у Всеукраїнській спартакіаді депутатів місцевих рад.
                                                           
 
                                                        Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись