Монастирищани зі святом !

Дорогі монастирищани та гості міста!

Прийміть сердечні і щирі вітання з днем народження міста!

   День міста – це свято всіх, хто у ньому народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

         Не буває міст і сіл без  наполегливої праці людей, які їх творять, будують, забезпечують життєдіяльність, як не буває і без любові до свого рідного краю. Наша маленька Батьківщина – це пам'ять про все те, що дороге нам в минулому.

         Тому,в першу чергу,висловлюю слова вдячності нашим ветеранам–будівничим, якірозбудувували гарне сучасне містечко. Вони зводили промислові підприємства, заклади освіти, культури, медицини та соціальної сфери, будували житлові будинки, садили парки.

         Щира дяка нашим машинобудівникам і хліборобам, які довгі роки кували трудову славу Монастирищини.

   Дякую всім мешканцям міста Монастирища, які небайдужі до долі рідного міста, які демонструють приклади служіння малій батьківщині – своєму рідному місту, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

   Ми пишаємося нашими військовослужбовцями та волонтерами, які з перших днів війни на Сході захищали і продовжують боронити суверенітет та територіальну цілісність України.

   Важливу функцію відіграємолоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

            З нагоди Дня міста усім монастирищанам бажаю мирного неба, доброго козацького здоров’я, щастя, успіхів у справах, достатку та родинного тепла. Хай ніколи не згасає зірка доброї вдачі, працелюбності та патріотизму! Нехай у кожній оселі панує добро та злагода, а кожна мить життя приносить радістьі усвідомлення важливості кожного із нас у мереживному полотні родинного краю!

         А нашому місту бажаю процвітання, економічного зростання, укріплення своїх позицій в різних галузях господарства і невпинного руху до кращого майбуття.

 

Зі святом!

 З повагою

Голова районної ради                                  М.О.Орендарчук

Повернутись