Монастирищенська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості привітали діток

Щороку,в перший літній день,ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей. Монастирищенська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості вже не один рік опікується вихованцями Монастирищенського ЗЗСО «Обдарованість». Незважаючи на пандемію та карантин, який ще діятиме 1 червня, працівники Черкаського обласного центру зайнятості та Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості і цьогоріч не залишилися осторонь від дитячого свята.

 Левадський Володимир Петрович, передав найщиріші вітання вихованцям школи-інтернату:«Саме в дітях хочеться бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава.» - зазначає Володимир Петрович.

Діти  також не залишилися без подарунку. За сприяння Черкаського обласного центру зайнятості та Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості було придбано маркерно-магнітну дошку та фліп – чарт, а також комплекти маркерів, різнокольорової крейди.

Повернутись