Монастирищенська районна лікарня має нового керівника

 
 
   Нещодавно у приміщенні Монастирищенської центральної районної лікарні відбулося офіційне представлення новопризначеного головного лікаря ЦРЛ трудовому колективу медичного закладу.
    Згідно з рішенням Монастирищенської районної ради від 26 січня 2017 року №13-5 /VІІ терміном на 5 років на умовах контракту на посаду головного лікаря Монастирищенської центральної районної лікарні призначено Мороз Наталію Іванівну.
  Її кандидатуру на цю посаду одноголосно підтримали депутати районної ради на своєму пленарному засіданні, взявши до уваги погодження Головного управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації та попередньо обговоривши кандидатуру на засіданні профільної комісії.
   Представив головного лікаря медичним працівникам лікарні голова районної ради Микола Орендарчук спільно з головою районної державної адміністрації Олегом Недогодою.  Керівники району привітали Наталію Іванівну і побажали її плідної праці та наснаги в роботі.
 
Біографічна довідка
 
    Мороз Наталія Іванівна народилася 11 травня  1965 року.
   Закінчила Дніпропетровський медичний інститут у 1991 році, після того – інтернатуру по терапії на базі Уманської міської лікарні Черкаської області.
 У 1993-2002 роках працювала лікарем-терапевтом Монастирищенської центральної районної лікарні.
    З 2002 до 2017 року – заступником головного лікаря з медичної частини Монастирищенської ЦРЛ.
   У 2016-2017 роках виконувала обов’язки головного лікаря даного закладу.
Повернутись