Монастирищина у скорботі

                                                            

  5 жовтня в місті Монастирище відбулося прощання зі старшим лейтенантом Збройних Сил України, уродженцем села Аврамівка, який загинув у зоні АТО під час виконання бойових завдань. Важко підібрати слова… Адже, з життя пішов молодий чоловік, який міг ще зробити багато доброго для своєї сім’ї, для свого села, своєї Батьківщини.
  Бевз Роман Миколайович народився 28 липня 1981 року у с. Аврамівка Монастирищенського району Черкаської області.
  У 1996 році вступив на навчання до Криворізького військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, який закінчив у 1999 році.
   З вересня 1999 року по червень 2003 року навчався в Одеському інституті ордена Леніна сухопутних військ, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) Сухопутних військ» та здобув кваліфікацію спеціаліста військового управління офіцера тактичного рівня.
  Упродовж 2003 по червень 2005 року - командир навчального взводу-водолазний спеціаліст 73 Морського центру спеціального призначення.
   У червні 2005 року звільнений у запас у зв’язку зі скороченням штату Збройних сил України.
   Під час навчання в Криворізькому військовому ліцеї, інституті Сухопутних військ та під час військової служби зарекомендував себе  позитивно, уміло застосовував на практиці військові Статути, інші керівні документи, точно виконував накази, розуміючи їх суть. Завжди був дисциплінованим, відмінно професійно підготовленим, здатним оперативно вирішувати складні завдання. При навчанні особового складу проводив заняття на відмінному рівні, досягав високих результатів під час військової служби. Легко виконував завдання, які потребували організаторський здібностей. Ці ж якості Роман Миколайович демонстрував під час проведення Антитерористичної операції на Сході України. Мав високе почуття відповідальності та високі моральні якості, із гордістю носив звання офіцера Збройних Сил України.
     Роман Миколайович разом з дружиною Іриною Олександрівною народили троє дітей: доньки Софія (2009 р.н.), Марія (2012 р.н.) та син Ростислав (2010 р.н.).
    У траурній панахиді взяли участь голова  райдержадміністрації Олег Недогода та заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, міський голова Олександр Тищенко, заступник керівника апарату облдержадміністрації Юрій Сушко, районний військовий комісар Ігор Святий,  депутати районної, міської рад, трудові колективи підприємств, установ, організацій району, військовослужбовці, жителі міста, представники засобів масової інформації, громадських та партійних організацій.
  Голова райдержадміністрації Олег Недогода висловив щирі співчуття з приводу смерті військового. «Втрачаючи на життєвому шляху рідних, знайомих, кожен розуміє, що життя людини розпочинається з першого крику  і закінчується останнім подихом. Життя здається неоціненним даром, коли відчуваєш наближення його кінця. Втрачаючи дорогих людей, ми маємо не втрачати віри, а продовжувати жити заради пам’яті про них.»
    Велелюдна траурна процесія пройшла центральною вулицею міста до площі Героїв Майдану, звідки родина супроводжувала героя в останню путь до рідного села Аврамівки.
   Болем і печаллю наповнені серця мешканців Монастирищини, адже горе прийшло в наш спільний дім – у багатьох родинах сини, брати, батьки перебувають нині в зоні бойових дій, захищаючи цілісність держави, і весь край щоденно молиться за них і чекає на повернення.
    Монастирищина у скорботі. Вічна пам’ять герою!
 
                                                          Виконавчий апарат районної ради
Повернутись