Проведено урочистості з нагоди свят

 
 
     На військових покладена священна місія — боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя. Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.
    Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків.
 
   6 грудня у будинку культури відбулися районні заходи, присвячені Дню Збройних Сил України та Міжнародному дню волонтера.
 
  Ці свята було вирішено відзначати разом, оскільки вони дуже пов’язані між собою, адже Україну захищають як професійні військовослужбовці, так і добровольці, волонтери, – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу.
 
  У заході взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник міського голови Володимир Храновський, районний комісар Сергій Дмитренко, військовослужбовці, воїни АТО, добровольці, волонтери.
  На початку урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів антитерористичної операції, які поклали своє молоде життя на вівтар перемоги України.
  «Більше двох років на сході України продовжується збройний конфлікт, - зауважила Майя Миколаївна, - неоголошена війна забрала життя багатьох українців. Прикро, але серед них є і наші земляки - Руслан Нищик, Роман Бевз, Петро Кізім. Подвиг цих героїв уже вписано у найвеличніші сторінки української історії.
  Вірю, що їх подвиг буде надихати покоління українців, як надихають нас подвиги козаків та жертовність героїв Крут.     
   Кажуть, людина може померти двічі: вперше, коли наздогнала куля на полі бою, а вдруге –  у пам’яті людській. Вдруге помирати страшніше. Нехай палають свічки пам’яті про загиблих героїв АТО, а в нашій пам’яті вони назавжди залишаться мужніми героями, які з честю виконали головний обов’язок чоловіка – захист рідної землі.»
 
   На урочистостях було відзначено і благородних та самовідданих монастирищан-волонтерів, які за покликом серця, не чекаючи подяк, високих нагород і визнання організовують збір та доставку гуманітарної допомоги на передову, а також допомагають людям, що опинились у скруті й потребують уваги і допомоги. Слід зауважити, що особливого значення волонтерська діяльність набула після подій Революції Гідності та початку агресії на сході України.
 
  Усі виступаючі щиро бажали військовослужбовцям, добровольцям та волонтерам здоров’я, щастя і добра під мирним українським небом.
  У ході заходів було відзначено найактивніших представників цих сфер діяльності, тих, хто мужньо та віддано служив і служить Батьківщині, і тих, хто усіляко допомагає українській армії та державі.
  Присутні на заході мали змогу переглянути святковий концерт з нагоди свята.
 
 Після закінчення урочистостей керівники району, учасники АТО поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до могил  загиблих  в зоні АТО Романа Бевза, Руслана Нищика, Петра Кізіма, уклінно завдячуючи їм за мужність і саможертву.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись