Монастирищина вже вдруге у скорботі...

   
 
 
    10 лютого монастирищани прощалися з військовослужбовцем 30-ї окремої механізованої бригади молодшим сержантом Русланом Нищиком, уродженцем села Аврамівки, який загинув у зоні АТО в районі Дебальцевого під час виконання бойових завдань. 
    Попрощатись із героєм прийшли рідні, близькі й зовсім незнайомі із загиблим жителі краю. Також у траурному мітингу взяли участь голова  районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, районний військовий комісар Вадим Саранюк, усі небайдужі.
  Голова райдержадміністрації Олег Недогода висловив щирі співчуття з приводу смерті військового. «У цей день на знак скорботи за загиблим оголошено День жалоби, оскільки Монастирищина прощаєтьсяз одним із кращих своїх синів! Пам’ять про його мужність, честь, звитягу та непересічні людські якості назавжди залишиться в серцях рідних, близьких, земляків, бойових побратимів - усіх, хто знав, поважав та любив Руслана - справжнього патріота та героя України!» - зазначив він.
      Місцеві священники відслужили траурну панахиду за загиблим.
    Велелюдна траурна процесія супроводжувала героя в останню путь до рідного села Аврамівки.
   Болем і печаллю наповнені серця монастирищан, адже горе прийшло в наш спільний дім – у багатьох родинах сини, брати, батьки перебувають нині в зоні бойових дій, захищаючи цілісність держави, і весь край щоденно молиться за них і чекає на повернення.
      Монастирищина вже вдруге у скорботі…
      Вічна пам’ять 23-річному герою Руслану Нищику...  

 

Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

 

 

 

Повернутись