Монастирищину відвідав голова обласної ради

 
 
   14 квітня на Монастирищину з робочим візитом завітав голова обласної ради Олександр Вельбівець. У складі делегації були начальник управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Ігор Колодка та завідувач сектором інформаційно-аналітичної діяльності управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Купріянов.
  По приїзду Олександр Іванович у приміщенні Будинку рад провів зустріч з активом району, під час якої звернув увагу на проблемні питання соціальної сфери: перспективи роботи сільських шкіл та необхідності їх оптимізації, надання якісної і системної освіти підростаючому поколінню, якості доріг та наявної, на жаль, повної централізації земельних питань.
  Особливу увагу приділено питанню реформування галузі охорони здоров’я в районі. Так під час діалогу з головним лікарем центральної районної лікарні Володимиром Чуйком керівник області наголосив, що ініціюватиме проведення окремої наради, на якій буде запропоновано керівникам медичних закладів області висловити своє бачення ситуації щодо доцільності розподілу на первинну і вторинну ланки медичного обслуговування в шести районах Черкащини та надати пропозиції з покращення системи надання медичних послуг громадянам.
  У ході спілкування учасники заходу обговорили актуальні питання проведення реформи децентралізації та процесу об'єднання територіальних громад. Олександр Вельбівець, звертаючи до присутніх, зазначив: «У нинішніх умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади об’єднання територіальних громад є важливим кроком для їх розвитку. У рамках реформи громади отримають можливість самі вирішувати, на що у першу чергу витрачати кошти». Крім того, нагадав про збільшення обсягів фінансування у місцевих бюджетах, переданних на місця повноважень і порадив виважено та відповідально підходити до усіх цих процесів. А на прохання голови асоціації сільських голів Монастирищини, Івахнянського сільського голови Лідії Середюк організувати зустріч із головами об’єднаних територіальних громад, очільник області ініціював організацію поїздки до Львівської області для вивчення досвіду існуючих там об’єднань.
   З інформаціями про стан справ у галузях доповіли Сергій Говрас – начальник районного сектору управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області, Володимир Яровий – начальник  районного відділення поліції Уманського ВП ГУНП в Черкаській області, Ірина Стасюк – начальник районного відділу обслуговування громадян Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Сергій Донець – заступник голови комісії з реорганізації Христинівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області – заступник начальника-начальник Монастирищенського відділення Христинівської ОДПІ, Олег Синиця – виконувач обов’язки директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району.
  У ході візиту голова обласної ради ознайомився з виробничим процесом переробки молока кооперативу «ВІЛІС-МОЛОКО» (с.Сатанівка), далі - відвідав Монастирищенську спеціалізовану загальноосвітню школу №5  І-ІІІ ступенів, де зустрівся з колективом та ознайомився з навчальною, матеріально-технічною базою. Цього ж дня Олександр Іванович оглянув потужності й ознайомився з виробництвом ТОВ «Монастирищенський котельний завод» (селище Цибулів), а також побував на будівництві виробничих приміщень ТОВ «Котельно-механічний завод «Пархоменко» в селі Половинчик.
   Голову обласної ради супроводжували голова районної ради Микола Орендарчук та голова районної державної адміністрації Олег Недогода.
   Підводячи підсумки візиту, Олександр Вельбівець зазначив, що Монастирищенський район має ряд позитивних напрацювань, то ж обласна рада готова до співпраці у вирішенні проблем району шляхом злагодженої взаємодії.
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись