На Черкащині в онлайн-режимі підведено підсумки роботи органів пробації

 

Загальнодержавний карантин, спрямований на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, став справжнім викликом для усіх громадян України, оскільки має ряд обмежувальних заходів та заборон. Дотримуючись рекомендацій Уряду, керівником філії Центру пробації в Черкаській області Олександром Культенком організовано проведення семінар-наради по підведенню підсумків службової діяльності уповноважених органів з питань пробації Черкащини протягом 4 місяців 2020 року за допомогою платформи «Zoom» у форматі відео-конференції.

У підведенні підсумків роботи взяли участь заступник начальника філії Оксана Кирей, спеціалісти філії та керівники уповноважених органів з питань пробації Черкаської області.

На початку заходу очільник філії Олександр Миколайович подякував усім керівникам структурних підрозділів за наполегливу працю та привітав начальницю Канівського міськрайонного відділу Оксану Чижевську з днем народження, побажавши їй міцного здоров’я, професійних успіхів та особистих творчих досягнень.

Під час семінар-наради з учасниками були обговорені:
- питання, які виникають під час службової діяльності в умовах карантину;
- стан відомчого контролю та прокурорського нагляду за діяльністю структурних підрозділів філії, а також стан усунення виявлених недоліків;
- стан виконання кримінальних покарань та адміністративних стягнень
у вигляді громадських робіт та суспільно корисних робіт;
- стан якості підготовки досудових доповідей;
- проведення соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації;
- питання кадрового та матеріального забезпечення структурних підрозділів філії;
- стан взаємодії з засобами масової інформації;
- оформлення звітної документації та дотримання виконавської дисципліни персоналом структурних підрозділів філії.

Підбиваючи підсумки семінар-наради, очільник філії Олександр Культенко звернув увагу на проблемні питання, які виникають під час службової діяльності та шляхи їх вирішення. Також, подякував всім працівникам за працю під час карантину та побажав сил і наснаги для здійснення покладених завдань.

Монастирищенський районний сектор
 філії Центру пробації
 в Черкаській області

 

Повернутись