На День села жителі Летичівки стали учасниками театралізованого українського весілля

 
    На день села Летичівка між сільським клубом та школою, як кажуть, ніде й голці впасти. Всі, від малого до старого, завітали на свято – іменини свого  села. Усі присутні на заході стали учасниками театралізованого українського весілля. У мистецькому дійстві було задіяно близько 40 сільських аматорів сцени різного віку.
    В рамках урочистостей, сільська громада відзначила майстринь, які надали свої роботи на виставку, що діяла упродовж свята у приміщенні клубу. Найдовше відвідувачі виставки затримувались біля робіт Людмили Щерби. Написані маслом картини, петриківські візерунки на кухонних дощечках та панно, виконані в техніці «квілінг», просто вражали композиційним рішенням автора, витонченістю ліній та насиченими барвами.
    Перед жителями села виступили місцеві аматорські колективи. Кашовари варили смачну кашу, рибну юшку та смажили картоплю. Також відбувся розіграш лотереї.
    По закінченні офіційної частини свята на запрошених чекав ще один сюрприз. На запрошення депутата Верховної ради Антона Яценка на свято завітав гурт «Атмосфера» з Умані.
    Сільський голова Раїса Кузьменко  та виконавчий апарат зробили все, щоб свято пройшло легко, немов на одному диханні, а найактивніші жителі села були удостоєні уваги та визнання.
 
 
                          Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись