На Монастирищині із робочим візитом побував голова обласної ради

 

    16 серпня на Монастирищині із робочою поїздкою побував голова обласної ради Валерій Черняк.
     У рамках візиту Валерій Петрович у супроводі голови районної ради Ігоря Нестеренка та голови райдержадміністрації Володимира Басанця відвідав ВАТ «Монфарм», яке спеціалізується на виробництві фармацевтичної продукції: супозиторіїв, капсул, таблеток, спиртових розчинів, та ознайомився із процесом їх виготовлення.
 
 
 
 
 
 
Для довідки: ВАТ "Монфарм", орієнтуючись на виробництво високоефективних препаратів, особливу увага приділяє виготовленню лікарських засобів у формі супозиторіїв, і на сьогоднішній день є лідером з їх виробництва на Україні.  Крім того, підприємство налагодило співпрацю з республікою Білорусь. Зареєстровано його препарати в Молдові, Туркменістані.
 
    
 
    
  Після цього у супроводі районної делегації Валерій Черняк побував у Монастирищенській спеціалізованій загальноосвітній школі №5 І-ІІІ ступенів, де ознайомився зі станом підготовки закладу до нового навчального року та провів зустріч із педагогічним колективом.
 
 
   
У цей же ж день Валерій Петрович провів прийом шести громадян – жителів району, які звернулися до нього з питань будівництва водопроводу в місті Монастирищі та селі Летичівці, відновлення роботи басейну в місті, надання допомоги на лікування та надання допомоги на відновлення наслідків стихійного лиха.
 
 
   Всі питання поставлено на облік та надано відповідні доручення щодо контролю за їх виконанням.
 
 

Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики.

Повернутись