На Монастирищині клієнтам пробації було надано безоплатну правову допомогу

У рамках Меморандуму про співпрацю та відповідно до графіку роботи дистанційного консультативного пункту 24 січня начальником відділу «Монастирищенське бюро правової допомоги» Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Нищиком та фахівцями Монастирищенського районного сектору філії Центру пробації в Черкаській області було проведено зустріч з клієнтами пробації.

Під час спільного прийому громадян Олександр Нищик надав ґрунтовні роз’яснення засудженим щодо можливості реалізації свого права на безоплатну правову допомогу.

Під час спілкування було піднято тему відповідального батьківства та звернено увагу присутніх на необхідності на належному рівні виконувати батьківські обов’язки, зокрема вчасно та в повному обсязі сплачувати аліменти.

Також клієнтам пробації було роз’яснено правові підстави призначення та мінімальний розмір аліментів, строки їх сплати, попереджено про відповідальність, яка наступає у разі невиконання вказаного обов’язку та інші негативні наслідки, зокрема встановлення ряд обмежень і заборон, що можуть виникнути через ігнорування або неналежної сплати аліментів.

Олександр Нищик наголосив, що у разі виникнення з даного приводу питань, можна звернутись за допомогою до бюро безоплатної правової допомоги для сприянню їх вирішення.

Начальником Монастирищенського районного сектору філії Центру пробації в Черкаській області Віктором Кузьменко, в свою чергу, було наголошено на недопустимості вчинення домашнього насильства, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за подібні правопорушення та звернено увагу, що клієнтам пробації слід категорично утримуватись від такої поведінки.

Протягом спільного прийому п’ятьом клієнтам пробації було надано консультації з проблемних питань та окреслено шляхи їх вирішення, а також з метою розширення доступу суб’єктів пробації до безоплатної правової допомоги присутнім було вручено відповідні інформаційні буклети.

                                                           Монастирищенський РС
                                                           філії Центру пробації
                                                            в Черкаській області

 

 

 

Повернутись