На Монастирищині проведено дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»)

    20 травня 2015 року у міському парку відпочинку пройшов І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
   Метою змагань є реалізація завдань дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва "Сокіл" ("Джура") щодо поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій. Україна нині потребує свідомих, вихованих молодих громадян – сильних як духовно, так і фізично. Тому програмою змагань передбачено перевірку вмінь зі стройової, вогневої, тактичної, туристичної підготовки, основ захисту життя, знань з історії українського війська.
    У патріотичній грі на Монастирищині взяли участь 18 команд від загальноосвітніх закладів району. Кожна команда представила вісімку учасників: п’ятеро юнаків та троє дівчат.
    Розпочався захід з урочистого підняття прапора і виконання Гімну України. Учасників гри привітали заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, районний військовий комісар Вадим Саранюк, начальник відділу освіти Монастирищенської райдержадміністрації Дмитро Балла, отаман Монастирищенського козацького полку Павло Бондаренко.
    Далі відбувались цікаві конкурси та вікторини, на яких учасники змагань мали змогу показати свою мужність, витримку, спритність, кмітливість та вміння працювати в команді. Для успішного виступу у поєдинках молодь повинна володіти не тільки навичками стройової, військової, медичної підготовки, спортивно-туристського орієнтування, але й неабиякими інтелектуальними і творчими здібностями.
   За підсумками змагань перемогу здобули: Монастирищенська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Обдарованість" - І місце, Монастирищенська спеціалізована школа №5 І-ІІІ ступенів - ІІ місце, Івахнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ІІІ місце. Вони були нагороджені грамотами відділу освіти Монастирищенськоїї райдержадміністрації.
  Сподіваємось, що гра сприятиме формуванню у молоді найкращих морально-психологічних якостей, вихованню глибокого патріотизму та національної свідомості, загартуванню духу і тіла.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись