На Монастирищині відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, уся Україна вшановує пам’ять загиблих учасників Революції Гідності. З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, указом президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні. У цей день вся Україна згадує ті трагічні історичні події, які змінили нашу країну назавжди.
У знак світлої пам’яті героям до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні та воїнам АТО і біля меморіального пам’ятного знаку в честь загиблих під час Революції гідності на території Свято-Миколаївської церкви поклали квіти голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, волонтери, побратими, учасники АТО, громадськість міста. Учасники заходу низько схилили голови перед людьми різного віку та національностей, що поклали життя за свободу, незалежність і оновлення країни, прагнули до європейських світових цінностей.
«Від тих трагічних подій, коли Україна втратила своїх найкращих синів, пройшло шість років. Та не минає – і ніколи не мине! – глибокий біль від тієї безповоротної втрати. Українці на Майдані виборювали своє право на існування та кращу долю нашої держави. Вони виборювали наше з вами майбутнє, розпочали боротьбу за право жити у демократичній та європейській країні. Боротьба, яка розпочалася на Майдані, триває й досі. Нині український народ виборює мир. Пам’ятаймо, що ми - єдина країна, єдина нація», - звернувся до присутніх голова районної ради Микола Орендарчук.
Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, земляків, які героїчно загинули, від важкої зброї агресорів.
Протоієрей Олег Селецький відправив поминальну панахиду за погиблими.
Згадаймо ж сьогодні усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять про них згуртує нас, живих, та дасть нам силу, волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави на власній землі.
Слава Україні! Слава її Героям!

На изображении может находиться: 3 человека, дерево, обувь и на улице

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево и на улице

На изображении может находиться: 7 человек, люди стоят, дерево, небо, на улице и природа

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, обувь, дерево, ребенок и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, обувь, небо, дерево и на улице

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, дерево, небо и на улице

 

Повернутись