На Монастирищині відбувся об'їзд полів

                                                           

  У четвер 20 червня 2013 року у районі відбувся традиційний переджнивний об’їзд полів за участю керівників та головних агрономів  агроформувань району різних форм власності.
  Слід відзначити, що на таких об’їздах спеціалісти мають змогу вивчити досвід колег, поділитися власними напрацюваннями щодо вирощування різних сільськогосподарських культур, станом їх агротехнічного обробітку, що дає змогу впроваджувати інновації у своєму господарстві.
   Начальник управління АПР райдержадміністрації Олег Пелих довів до відома учасників об’їзду план роботи заходу, а потім кожен агроном агроформування презентував поля свого господарства, знайомив колег з технологією вирощування сільськогосподарських культур та сучасними засобами захисту рослин від шкідників та бур’янів.
  Голова районної ради Ігор Нестеренко, голова райдержадміністрації Володимир Басаснець, підводячи підсумки об’їзду, звернули увагу присутніх на необхідності проведення даних заходів та важливості обміну досвідом. Крім того, керівники району акцентували увагу на дотриманні усіх агротехнічних норм вирощування сільськогосподарських культур та на вчасному проведенні жнивної кампанії 2013, яка розпочнеться у районі за кілька днів.

 

 

Повернутись