На Монастирищині відзначили День медичного працівника

 

   
15 червня у приміщенні районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.
    Медичних працівників району привітав голова районної ради Ігор Нестеренко, який звернув увагу присутніх на те, що їх рід занять посідає особливе місце серед благородних людських покликань, оскільки вони є охоронцями щастя, адже здорові  рідні і близькі – це щастя для кожної людини.
     «Бути лікарем, - зауважив Ігор Іванович, - почесно і відповідально, а наполеглива, самовіддана та чесна праця лікарів є запорукою якісної і доступної медичної допомоги кожному, хто її потребує».
     Голова районної ради звернув увагу на те, що влада крок за кроком іде назустріч людям у прагненні відстояти і захистити інтереси району і його жителів та намагається втілити в життя задекларовані в соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича принципи соціального захисту населення, покращення якості надання послуг та медичного обслуговування.
     І.І. Нестеренко зауважив, що зараз, як ніколи, наша держава розраховує на сили молодих працівників медичної галузі, які, до речі, вже здобули заслужену повагу і авторитет серед жителів громади району. Особливу вдячність Ігор Іванович висловив тим, хто і в цей, і у святковий день буде знаходитися на посаді – чергувати у відділеннях лікарні, в бригадах «швидкої допомоги» медичних установ.
     За сумлінну працю, високий професіоналізм і милосердя, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров'я жителів Монастирищини та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника 9 кращих працівників закладів охорони здоров’я отримали спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації, грошові премії і квіти.
     У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Басанець, заступник міського голови з питань діяльності  виконавчих органів Володимир Храновський, головний лікар районної лікарні Володимир Манько.
    Приємним подарунком напередодні професійного свята для послідовників Гіппократа став святковий концерт, організований працівниками районного будинку культури.

Повернутись