На Монастирищині вітали медичних працівників

 
 
   Традиційно в третю неділю червня в Україні вшановують людей, які присвятили себе благородній справі збереження життя і здоров'я співгромадян. День медичного працівника давно вийшов за межі суто професійного свята, адже в світі немає жодної людини, яка хоча б раз у житті не зверталася за допомогою до лікарів. І саме цього дня працівники сфери охорони здоров'я по-особливому відчувають свою необхідність і значущість, пишаються своєю професією, своїми успіхами й досягненнями. 
  Напередо
дні Дня медичного працівника в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи. Щиро подякували медикам за самовідданість, високий професіоналізм, сумлінну працю та вірність покликанню заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Токмач, міський голова Олександр Тищенкоголовний лікар центральної районної лікарні Володимир Чуйко та голова районної профспілки працівників охорони здоров’я Олена Верба. 
   Кращим медичним працівникам за вагомий особистий внесок у розвиток галузі медицини вручили грамоти та подяки. 
 

    Усіх присутніх на святі порадувала традиційна відеовиставка «Світ моїх захоплень», на якій були представлені роботи учасників свята: вишиванки, авторські торти, вироби з солоного тіста тощо. 
  Приємним завершенням урочистостей став святковий концерт, який представили художні колективи районного будинку культури та дитячої музичної школи.
 
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

 

Повернутись