На Монастирищині вшанували пам ять учасників бойових дій на території інших держав

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.
Сьогодні в актовій залі професійного ліцею відбулися урочистості з нагоди вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Із побажаннями добра і здоров’я, мирного неба звернулися до присутніх голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, районний військовий комісар Євгеній Лозовий, голова районної організації воїнів –інтернаціоналістів Леонід Прудиус.
Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув на чужій землі, в чужій країні, на чужій для нього війні.
Голова районної ради Микола Орендарчук спільно із заступником голови райдержадміністрації Руслан Терещук подякували воїнам-інтернаціоналістам за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації.
Усі присутні отримали незабутні моменти та позитивні враження від талановитого виконання пісень , підготовлений працівниками культури району.
Завершилися урочисті заходи поминальним обідом, де ветерани-інтернаціоналісти вшанували пам'ять своїх товаришів, які загинули в Афганістані або померли від ран.
Також сьогодні відбулась робоча зустріч голови районної ради Миколи Орендарчука, заступника голови райдержадміністрації Руслана Терещука з воїнами –афганцями Монастирищенського району.
Під час зустрічі були порушені актуальні питання щодо підтримки і надання допомоги воїнам-інтернаціоналістам та вирішення їх проблемних питань.

На изображении может находиться: один или несколько человек

Повернутись