На нараді обговорили готовність закладів дошкільної освіти до виходу із карантину

 

  29 травня відбулася  підсумкова нарада  щодо готовності закладів дошкільної освіти до виходу із карантину.

      28 травня спеціально створена комісія провела перевірку міських дошкільних закладів на предмет готовності до роботи в умовах карантину.

Доведено до відома завідуючих закладів дошкільної освіти району алгоритм дій щодо відновлення роботи закладів після завершення обмежувальних заходів.

Наразі у всіх закладах дошкільної освіти міста  створені  безпечні умови для перебування дітей і персоналу в садочку. Але, батьки також повинні потурбуватися про безпеку свою, безпеку дітей та навколишніх: слідкувати за температурою своїх дітей та одягати респіратор або захисну маску під час ранкового прийому та у вечірні години, забираючи дитину додому.
         Заклади забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфекторами для обробки рук, поверхонь та території, безконтактними термометрами. Розроблено чіткий алгоритм дій  для кожного працівника дошкільного закладу з метою забезпечення максимальної епідеміологічної безпеки перебування дитини в садочку.

На територію закладу вхід буде вільнийРазом з тим, в приміщення садочків батьків допускати не будуть, вихователь забиратиме дитину біля входу в групу.

 

 

Повернутись