На жнивних полях району

   Як повідомив головний агроном управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.М.Янчук, станом на 26 липня господарствами усіх форм власності зібрано 15,4 тис. га ранніх зернових та технічних культур, в тому числі 10169 га зернових та 5217 га озимого ріпаку.
    Озимий ріпак зібрано на всій площі, валовий збір становить 16 тисяч тонн при врожайності 30,7 ц/га. Найвищий врожай ріпаку отримали в ФГ «Ладіс» - 38 та ТОВ «Агровіт» (Аврамівка) – 36,4 ц/га. Найвища врожайність ярих зернових культур на зібраних площах у ФГ «Ладіс» - 80,5 ц/га, ПП «ЛЮВайС» - 80 та ТОВ «Агровіт» (Леськове) – 67,2 ц/га.
    Озиму пшеницю зібрано майже 80% посівних площ. На зібраних площах одержано 36,4 тис. тонн зерна. Найвищий урожай пшениці зібрано у ФГ «Ладіс» - 81,5, ПП «ЛЮВайС» - 80 та ТОВ «Агровіт» (Леськове) – 67,2 цнт/га.
     Більше 50 центнерів зерна з кожного гектара намолочують механізатори ТОВ «ЛатАгроІнвест», ПрАТ «Райз «Максимко», ТОВ «Агровіт» (Аврамівська та Бачкуринська  дільниці) та ТОВ «Долинка-Агро».
     Першими в районі завершили збір зернових ранньої групи хлібороби ФГ «Степівське» (урожайність 49,8 ц/га), СТОВ «Лукашівка і К» (урожайність 40,2 ц/га), ТОВ «Долинка Агро», СФГ «Надія» (Г.С.Паламарчук). За 1-2 дні завершать збір зернових у ФГ «Лани України», ТОВ «ЛатАгроІнвест», СФГ «Обрій», ТОВ «Агровіт» (Аврамівка).
    Сьогодні для збирання врожаю ранніх зернових та технічних культур на полях господарств району задіяно майже 120 комбайнів, із них 70 – високопродуктивні.
    Райдержадміністрацією розроблено розподіл обсягів та графік поставки продовольчого зерна для регіонального замовлення сільгосппідприємствами району на Тальнівське КХП. Згідно графіка поставки завдання з продажу регіонального зерна повинне бути виконане до 1 вересня 2013 року.
    Нині господарства району укладають угоди на поставку та збереження продовольчої пшениці 2-го та 3-го класу на ТОВ КХП «Тальне».
    Угоди уклали СФГ «Обрій» та філія Черкаська ТОВ «Агро Інвест України».
 
                                                  Виконавчий апарат районної ради
Повернутись