«Найбільший в країні оператор фіксованого зв язку» приймає школярів

Сьогодні Монастирищенською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості було  організовано та проведено економічну екскурсію для  учнів 9-В класу Монастирищенського ЗЗСО «Ліцей «Ерудит»». За особистого сприянням начальника відділеня Пінчука Михайла Григоровича, учні мали змогу відвідати філію ПАТ "Укртелеком".

Інженер Монастирищенського відділення ПАТ «Укртелеком» Зубрицький Віталій ознайомив учнів з телекомунікаційною сферою, в якій веде свою діяльність підприємство. Наголосив, що ця сфера є однією з високотехнологічних галузей економіки, яка розвивається дуже стрімкими темпами. ПАТ «Укртелеком» надає міжнародний, міжміський та місцевий зв’язок населенню, відеоконференц - зв’язок, доступ до Інтернету.

Екскурсія для школярів – це важливий захід для розширення знань, уявлень про світ професій, підприємства, для більш усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії, орієнтації на затребувані робітничі професії, отримання високої кваліфікації для того, щоб стати справжнім професіоналом у тій чи іншій галузі. Такізаходи дають можливість молодій людині визначитися із вибором стежини у своєму житті та стати справжнім професіоналом.

Повернутись