Найкращою окрасою міста стали фонтани

   
   На радість монастирищанам у місті споруджено та введено в дію фонтан, розміщений на центральній площі. А нещодавно відбулося  урочисте вікриття сезону фонтанів, яке здійснив ініціатор проекту по будівництву фонтану та реконструкції центральної площі народний депутат України Антон Яценко.
    Як тільки перші струмені води під музику піднялися вгору, малеча радісно застрибала, а деякі сміливці одразу занурились у водну стихію.
   Багато місцевих жителів, серед яких більшість - діти, а також гостей міста прийшли подивитись на красу цього водограю.
   Центральна площа тепер засяяла новими барвами, адже її окрасою є світлодинамічний фонтан зі скульптурами 4-х слонів, водні струмені якого у вечірній час підсвічуються різними кольорами та гармонійно піднімаються у супроводі музики.
    Фонтан зі слонами став справжньою окрасою міста та улюбленим місцем відпочинку та фотосесій дітей і дорослих. 
    Крім того, цього ж дня у центральному сквері стартував сезон роботи фонтану "Чаша гетьмана", який раніше було встановлено за підтримки Антона Яценка.
   Народний депутат запевнив, що буде в подальшому працювати над розвитком Монастирищини та повідомив, що у цьому році в місті будуть відремонтовані ділянки доріг по вул. Соборній, Дружби, Гагаріна, Тутаївській, а також частково на Летичівці та Аврамівці.
   У планах - завершення реконструкції міського скверу, ремонт басейну у спортивній школі та реконструкція дитячих басейнів у дитячих садках «Усмішка» і «Золота рибка», будівництво вуличного водогону у смт Цибулів та двох водонапірних башень у селі Івахни тощо.
 
 
 
 
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради 
Повернутись