Найспортивніше село району

     17 серпня 2013 року на районному стадіоні «Авангард» відбулися традиційні змагання «Найспортивніше село Монастирищини», які проводяться традиційно щороку. Цей захід стає дедалі популярнішим у районі, а його проведення сприяє пожвавленню фізкультурно-спортивного руху на селі.
    Розпочалося свято фізкультури та спорту парадом команд.
У змаганнях взяли участь 11спортивних команд району з таких видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, міні-футбол, настільний теніс, перетягування канату, шашки, шахи, дартс.
   Видовищними та захоплюючими стали змагання по перетягуванню канату, справжніми богатирями – гідними нащадками славного Монастирищенського богатиря з села Тарнави Василя Дзюби, стали спортсмени, що змагалися в гирьовому спорті та армспорті. Та найбільше фанатів зібрали змагання з міні-футболу, які проводилися на новому майданчику зі штучним покриттям. Майстерну гру на футбольному полі показали команди Аврамівки, Халаїдового, не було рівних по перетягуванню канату силачам з Цибулева.
   За здобутими результатами переможцем цьогорічних змагань вдруге поспіль стала команда села Аврамівки. Саме ці спортсмени будуть представляти наш район на обласних змаганнях. 2-ге місце здобула команда з села Халаїдового, 3-тє – смт. Цибулів.
Команди-переможниці були нагороджені грамотами та кубками.
Переможців та учасників привітали та вручили їм відзнаки керуючий справами виконавчого апарату Монастирищенської районної ради Олена Токмач та заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук.
 
                                                                             
                                                         
 
 
                                                          
                                                         
 
 
 
 
                                       Виконавчий апарат районної ради                    
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись