НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ПРИВІТАЛИ МЕДИКІВ МОНАСТИРИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ

 

Щороку в третю неділю червня відзначається День медичного працівника – професійне свято працівників галузі охорони здоров`я в Україні. З цієї нагоди, сьогодні, напередодні свята, в приміщенні районної лікарні відбулись урочисті вітання працівників медичної галузі. Під час заходу медичних працівників району з професійним святом привітали голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Ігор Миклащук.
У своїх привітаннях посадовці зазначили, що праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Медиків недаремно називають хранителями життя, адже вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У руках медичних працівників щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від психологічної підтримки і проявленого милосердя.
Микола Олексійович висловив щиру подяку за врятовані життя та віддану працю та спільно з головою районної державної адміністрації нагородили найвідданіших працівників медичної галузі Монастирищини почесними грамотами та вручили квіти.
Також для потреб амбулаторій та КНП "Центральна районна лікарня", та КЗ"Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" очільники району передали комплекти захисних рукавичок та папір.

Ми цінуємо Вас ,наші медичні працівники, і дякуємо Вам за вашу щоденну нелегку роботу!

Повернутись