Небесна Сотня...Пам ятаємо

А сотню вже зустріли небеса…
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров’ю перемішана сльоза…
А батько сина ще не відпускав.
І рани їхні вже їм не болять…
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло…
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла.


  День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається в Україні щорічно 20 лютого. Саме в ці дні, п'ять років тому, під час Революції Гідності, загинуло найбільше активістів Майдану. 
  Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя. Щороку, в цей день, ми вшановуємо тих, хто загинув, захищаючи незалежність та свободу України.
  Кожен з Небесної сотні, як і ми з вами, мав свою сім`ю, батьків, друзів, свої невідкладні справи. Але, в цей час, поклик їхньої душі призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Сьогодні в МНВК "Ліцей - загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів "Ерудит"  відбувся пам'ятний захід – година-реквієм «Хоч душі в вічність відійшли, та пам'ять в серці не згасає…», в якому взяли участь учні 9-10 класів. Під час заходу прозвучали зворушливі вірші, було переглянуто відео-ролик про Героїв Небесної Сотні, пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання. Також було оформлено стенд «Вони тримають небеса».
   Хай пам'ять всіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави! Нехай кожен з нас запалить свічу пам'яті, яка буде даниною поваги тим, хто навічно пішов від нас, але залишився у наших серцях! 
   Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!

За даними МНВК "Ліцей-загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів "Ерудит"

Повернутись