Нехай Чорнобильська біда остання буде на планеті

Жорстока ноче,

О, яка ти довга!

В тобі, як крик і мука,

Вість одна…

         26 квітня – це найтрагічніша дата в історії українського народу. Адже цього дня 1986 року сталася жахлива подія – вибух атомного реактора на Чорнобильській АЕС. Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до тих трагічних квітневих днів.

Щоб вшанувати тих, хто не шкодуючи свого здоров’я та життя заслонив собою світ від радіаційної хвилі в Монастирищенській районній бібліотеці для дітей влаштована виставка-вшанування: «Атомна весна України» та  проведено для відвідувачів книгозбірні екологічний діалог: «Нехай Чорнобильська біда остання буде на планеті», під час якого діти у формі запитання-відповіді дізнавалися про трагічні події, які відбулися у квітні 1986 року.

Трагічна, фатальна мить. Смертельний спалах Чорнобильської біди. І хоч би як тепер трансформувалися, узагальнювали й аналізували причини і наслідки Чорнобильської трагедії, нажаль ми, ще й досі не відаємо, що то за знамення було, чи попередження… до Чорнобиля і після. Чорнобиль – полин трава… Чорнобиль на чатах нашої пам’яті навічно.

                                                           За даними РБС

Повернутись