Ніколи знову...

 
 
 
  9 травня  в місті Монастирище  відбулися масові заходи, присвячені 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, які розпочалися урочистою ходою колони за участю керівників району, підприємств, установ, організацій, політичних і громадських діячів, жителів району.
  Під час урочистого мітингу до поважних ветеранів та присутніх монастирищан зі словами вітання звернулися голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, міський голова Олександр Тищенко. 
  Величний День Перемоги завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час. Ми пам’ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім’я порятунку Батьківщини, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Це день нашої спільної Пам’яті. Це День Великого Подвигу. Він у кожному з нас. Як і раніше, цей світлий травневий день залишається символом утвердження сили і справедливості, добра над злом, вшанування усіма пам’яті полеглих.
 …Палахкотить полум’я Вічного вогню, як символ пам’яті, проте не зігріти йому серця тих, хто в Другій світовій втратив рідних і близьких…
Повернутись