Новорічне вітання голови Монастирищенської районної ради

 

Дорогі монастирищани та жителі Монастирищини !

Тепло і сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє. Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найактуальніших питань, а також народження Нового часу, нових надій та сподівань.
Минулий рік для нашого району був непростим, як з економічного, так і політичного боку. Підсумовуючи зроблене за рік, який завершується, можемо сказати, що хоча й були проекти, які не вдалося реалізувати, проте спільними зусиллями нам вдалося зробити багато успішних і добрих справ на благо нашого краю, для процвітання рідної Монастирищини.
Сьогодні я з вдячністю хочу сказати слова подяки мешканцям району. Адже всі здобутки та досягнення можливі завдяки вашій щоденній праці, дорогі друзі.
У 2020 році ми входимо у новий відлік часу. Новий рік – не лише початок нового відліку в календарі, це – нові надії, успіхи, перемоги, нова сторінка в книзі життя, яку кожен пише своїми діяннями й думками.
Нехай усвідомлена готовність до дій, рішуче налаштування до змін на краще, підсилиться святковим піднесенням, примножиться щирістю почуттів, гарячим переконанням у неодмінності щасливого здійснення усіх планів, задумів, сподівань.
Нехай життєві труднощі та негаразди не збивають нас із обраного шляху і ми тоді зуміємо протистояти всім витівкам непередбачуваної долі.
Нехай Новий 2020 рік стане для нас роком, в якому вирішальну силу буде мати громада.
Щиро зичу, щоб Різдвяна зоря об'єднала усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки. Нехай Всевишній завжди і всюди благословляє наші помисли, слова і діла, зміцнює нашу мудрість, силу і віру, вказує шлях довіри, взаємоповаги і правди.
Міцного вам здоров'я, вагомих здобутків у всіх справах і починаннях, достатку, сімейного благополуччя, миру та любові – у душах і серцях, тепла і світла – в кожній оселі.

З Новим роком, дорогі жителі Монастирищенського краю! Щасливих, добрих і веселих вам свят!

 

З повагою
Голова районної ради            Микола Орендарчук

 

 

На изображении может находиться: текст

 
Повернутись