Новорічне вітання голови районної ради

Шановні жителі району!

Дорогі монастирищани!

    Прийміть найщиріші вітання зі світлими і радісними святами - Новим роком та Різдвом Христовим, які традиційно об'єднані зворушливою атмосферою добрих відчуттів, душевним теплом та очікуванням оновлення, сповнені вірою в нові перспективи, у здійснення найпотаємніших мрій і сподівань!

  Протягом віків ці свята єднають людей довкола одвічних цінностей, високих чеснот та життєдайних істин, духовно звеличуючи їх над плином буденності та звичайності. 

   Це особливі дні осмислення пройденого, осягнення здобутків і звершень, підведення підсумків, виміру зробленого всією громадою й кожним зокрема. Налагоджена співпраця органів місцевого самоврядування різних рівнів сприяла початку якісних зрушень в основних сферах життєдіяльності району. Депутатський корпус районної ради постійно тримає руку на пульсі життя, вчасно реагує на ситуацію, внаслідок чого досягнуто позитивних результатів в усіх галузях господарського комплексу району та соціальній сфері. Депутати є не лише свідками та учасниками, а й ініціаторами тих позитивних зрушень, які є в районі.

  Як голові районної ради, хочеться сказати щирі слова подяки на адресу всього депутатського корпусу органів місцевого самоврядування району, бо всі вони несуть велику ношу відповідальності. І нехай вона не завжди впадає в око, а інколи супроводжується невдячним словом, але результати їхньої праці говоритимуть самі за себе.

   Я висловлюю щиру вдячність сільським,селищному головам за їх турботу по вирішенню проблем територіальних громад. Підтвердженням цього надання значної підтримку у ремонті загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, впровадження енергозберігаючих технологій, освітлення вулиць населених пунктів, ремонтів доріг тощо. 

   Знаю, що для всіх нас 2017рік став роком неабияких змін. Він видався непростим і нелегким, але щедрим на добрі справи та успіхи, багатим на позитивні результати.  

  Сьогодні я з вдячністю хочу сказати добрі слова подяки всім мешканцям району. Адже всі здобутки та досягнення можливі завдяки вашій щоденній праці, дорогі друзі.

   Для досягнень у 2018 році  позитивних результатів для жителів нашого краю усі ми повинні ще згуртованіше працювати навколо єдиної святої ідеї, скерувати свою енергію, волю, свідомість, творчі помисли, зусилля й устремління на досягнення омріяної мети - утвердження демократичної процвітаючої, заможної і могутньої України, розквіту нашого району. Це наша з вами історична повинність, заповідана поколіннями славних попередників, наш священний обов'язок перед дітьми і внуками.

   Тож нехай усвідомлена готовність до дій, рішуче налаштування до творчості, підсилиться святковим піднесенням, примножиться щирістю відчуттів, гарячим переконанням у неодмінності щасливого здійснення усіх планів, задумів, сподівань.

   То ж нехай же Новий 2018рік стане для нас роком, в якому вирішальну силу буде мати громада.

    Хай Різдвяна зоря об'єднає усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки. Нехай завжди і всюди благословляє наші помисли, слова і діла, зміцнює нашу мудрість, силу і віру, вказує шлях довіри, взаємоповаги і правди.

     Міцного вам здоров'я, вагомих здобутків у всіх справах і починаннях, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах та серцях, тепла і світла в кожну оселю.

     З Новим роком!

    З Різдвом Христовим, дорогі жителі Монастирищенського краю! Щасливих добрих і веселих вам свят!

 

З повагою

Голова районної ради                                                  М.О.Орендарчук

Повернутись