Об єкти соціальної сфери на контролі у районної влади

 

 Монастирищенська районна рада приймає активну участь у покращенні інфраструктури району. На сьогоднішній день, за кошти районного бюджету виконано експертизу проекту громадської вбиральні, яка буде добудована до районного будинку культури, готується тендерна документація на закупівлю робіт по будівництву.

  Найближчим часом буде проводитись тендер на визначення переможця для виконання робіт по реконструкції Центральної площі міста, матеріали підготовлені повністю. Слід зауважити, що за сприяння народного депутата України Антона Яценка, буде здійснюватись будівництво та реконструкція вищевказаних об’єктів. 

 Виготовлено інвертарну справу інфекційного та бувшого неврологічного відділення (стара база), в найкоротші терміни буде отримано свідоцтво на право власності, що дає можливість розпочати роботи по виготовленню проектної документації для подальшої реконструкції та зміни призначення будівлі. 

  Хочеться нагадати, що керівництвом району та депутатським корпусом було прийнято рішення та виділені кошти із районного бюджету, на ремонт у діючому інфекційному відділенні, а приміщення неврології перевести у житловий фонд, для того, щоб в подальшому використати як квартири молодим лікарям, які працюють та будуть працювати у нашому районі і потребують житла (неврологічне відділення перенесено на нову базу центральної районної лікарні на ІІІ поверх).

     Проведення робіт з реконструкції, будівництва та ремонту об’єктів соціальної сфери на контролі у районного керівництва. 

Виконавчий апарат районної ради 

 

Повернутись