Об їзд об єктів соціальної сфери головою районної ради продовжується

     25 липня голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба разом з представниками відділу освіти райдержадміністрації вивчали нагальні проблеми поточного ремонту Монастирищенської ЗОШ І-ІІІ ст.№2. Силами працівників школи проведено косметичні ремонти в навчальних класах, коридорах, приміщенні харчоблоку. Одним із головних питань наразі є заміна вікон, заміна умивальників біля їдальні, благоустрій шкільного стадіону. Микола Олексійович надав ряд порад та зауважень директору школи Тетяні Завальній.

      Микола Олексійович також відвідав Монастирищенський навчально - виховний комплекс  «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ступенів  «Ерудит», в якому розпочато ремонт  лінгафонного кабінету, коридорів, планується  облаштування спортивного залу, центрального входу, фарбування паркану навколо школи, часткова заміна вікон та лінолеуму на коридорах. Великий обсяг робіт розпочато, але директор школи Наталія Стороженко завірила, що всі роботи будуть виконані вчасно.          Микола Олексійович відмітив, що приміщення школи №1, як ми привикли називати, є найстарішим із усіх шкіл міста, але завдяки злагодженій роботі колективу, який завжди підтримує директора у всіх починаннях, стан школи залишається задовільним.

          Голова районної ради  побажав директорам даних закладів освіти успіхів та пообіцяв, що буде виступати перед депутатами з пропозицією виділити кошти на проведення часткових поточних ремонтів, для придбання вікон, лінолеуму та інших матеріалів.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись