Об їзд об єктів соціальної сфери продовжується

 

 

  7 серпня  голова районної ради Микола Орендарчук разом із заступником Маєю Фарибою та головним лікарем Центру ПМСД Людмилою Редванською,  сільським головою Володимиром Синенком  відвідали фельдшерсько-акушерський пункт с.Тарнава.

     Микола Олексійович навів ряд переконуючих доводів, що при тісній співпраці із сільською радою ФАП має бути на належному рівні.

         В ході обстеження було запропоновано сільському голові підняти перед депутатами сільської ради питання про ремонт приміщення ФАПУ (облаштування обмостки), придбання холодильника для збереження медикаментів та небулайзера, для покращення надання допомоги жителям села, а ще сільський голова особисто надасть автотранспорт для завезення дрів із комунального лісництва, для опалювання приміщення. Голова районної ради дав ряд практичних порад, з якими погодились і підтримали всі присутні.

          Комісія у такому ж складі побували у ФАПі с.Терлиця. Сільська голова Зінаїда Шквира  та працівники закладу розповіли про проблемні питання , які необхідно вирішувати в першу чергу, це придбання небулайзера, заміна електропроводки, ремонт даху, заміна вікон, частину робіт взяла на себе сільська рада. Актуальним є питанням  забезпечення закладу медичним працівником (на даний час там працює фельдшер пенсійного віку). Микола Олексійович дав доручення головному лікарю розглянути це питання.

       Прикро є те, що за останні 10 років, у фельшерсько - акушерських пунктах не проводились ремонти, крім незначних косметичних, не придбавались обладнання та меблі, приміщення у край занедбаному стані, але потрібно працювати над цим. Особливо необхідно звертати увагу на співпрацю із сільськими радами, підприємцями. Де дана співпраця налагоджена там є результат і створено всі умови для роботи та прийому хворих, наприклад в с. Івахни, с. Аврамівка та ін. - зауважив Микола Олексійович.

  Об’їзд закладів соціальної сфери продовжується.

Повернутись