Обговорили напрямки співпраці

 Нещодавно фахівці Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості зустрілися з освітянами МЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит» з метою обговорити напрямки співраці. У зустрічі взяли участь директор МЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит»  Наталія Стороженко, заступник директора з виховної роботи Анна Тонюк, заступник директора Монастирищенської районної філії Черкаського ОЦЗ Інна Тудихата, начальник відділу активної підтримки безробітних Жанна Розна та провідний фахівець з профорієнтації Олеся Борець.

Так, як питання професійної орієнтації учнівської молоді є  чи не найактуальнішим в роботі служби зайнятості, Олеся Борець поінформувала присутніх про діючий онлайн-сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», комп’ютерні програми тестування АРМ «Профконсультант» та АС «Оптант Плюс», які визначають професійні здібності та нахили щодо вибору професії учнівською молоддю та «Платформу Державної служби зайнятості з профорієнтації розвитку кар’єри».

На зустрічі було зазначено, що профорієнтація зазнає суттєвих змін і стає більш цікавою і максимально наближеною до молоді завдяки використанню сучасних технічних засобів. Однією із таких форм роботи є можливість передачі школярам інформації про віддалені навчальні заклади черезSkype-зв'язок. Саме тому  було заплановано онлайн-конференцію з «Черкаським державним бізнес-коледжем»

Директор ліцею Наталія Анатоліївна розповіла, що соціальні труднощі, матеріальні негаразди ускладнюють проблему вибору майбутньої професії. Учні далеко не завжди вибирають той навчальний заклад, де вони дійсно хотіли б навчатись і який найбільше відповідає їхнім природним даним та інтересам, томутака форма роботи буде досить ефективною.

Результатом зустрічі стало узгодження проведення ряду заходів з метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду, поглиблення знань про світ професій та формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями. Тож усі присутні погодилися, що необхідно розвивати співпрацю шкіл, центрів зайнятості  та інших зацікавлених осіб. 

Повернутись