Обговорили питання реконструкції спорткомплексу

 

  Вчора, 24 квітня, за ініціативою народного депутата Антона Володимировича Яценка, громадських активістів у приміщенні районної ради  відбулось засідання активу району. До складу ініціативної групи ввійшли різнопрофільні спеціалісти, які в свій час брали участь у будівництві та організовували обслуговування спорткомплексу, Будьомко В.В. Луговський В.П., Солод В.В,  Онищак Л.В., Крохмальний С.П., Бирко Г.Л., Карпусенко В.П., та депутат районної ради Драч М.С.  На зібранні були  присутні голова Монастирищенської районної ради Орендарчук М.О., голова Монастирищенської райдержадміністрації Недогода О.Ф., головний архітектор району Шудра С.С.  Громадські активісти піднімають питання  відновлення роботи плавального басейну.

 На порядку денному було два питання - визначення першочерговості проведення робіт по ремонту не тільки плавального басейну, а й будівлі спорткомплексу загалом та завершення робіт по введенні в експлуатацію котельні спорткомплексу.

 Учасники зібрання відтворили історію будівництва та передачі спорткомплексу в комунальну власність районної ради та виробили алгоритм по реконструкції даного закладу.

  В ході обговорення відпрацьований порядок та першочерговість, це вивчення ситуації з котелнею та прив’язка її до плану проведення реконструкції. Було відмічено, що під час проведення проектантом попереднього обстеження  мають бути присутні всі учасники сьогоднішньої зустрічі, для повної та об’єктивної оцінки будівлі спорткомплексу, з урахуванням особливості будівлі, а також представника депутата ВР України А.В.Яценка, депутата обласної ради Л.В.Онищак. Слід зауважити, що Антон Володимирович Яценко буде сприяти у вирішенні питання щодо виділення коштів для проведення реконструкції приміщення спортивного комплексу із державного бюджету.

 Голова районної ради   Орендарчук М.О. відмітив, що розпочинати роботи потрібно із ремонту даху і не тільки над плавальним басейном, а й над усім приміщенням спорткомплексу, для того щоб зберегти об’єкт від подальшого руйнування.

  Було внесено пропозиції, головою райдержадміністрації Недогодою О.Ф. щоб умовою участі у торгах  електронної системи PROZORO, було не тільки проведення ремонтних робіт, а також, щоб виконавець міг здійснювати попереднє обстеження об’єкту та проектування. Цим питанням будемо займатись найближчими днями, щоб пришвидшити реконструкцію, тим більше що гроші на виготовлення проектно-кошторисної документації в сумі 200 тис. грн. виділені на останній сесії районної ради.

 Всі присутні також підтримали думку Солода В.В. про те, що реконструкцію  потрібно розбити на черги, для спрощення проведення розрахунку за виконану роботу.

 Бирко Г.Л. запропонував по можливості оглянути басейни, які діють на даний час у інших районах та перейняти досвід, бажано за участі знову того складу що присутній на зібранні.

У ході обговорення було висловлено багато цінних порад та напрацювань, то ж від імені громадян району хочеться подякувати всім хто відгукнувся та прийняв участь у засіданні, та готові до  подальшої співпраці, для вирішення такого важливого питання як відновлення роботи плавального басейну та збереження від руйнування приміщення спорткомплексу.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись