Традиційний обїзд полів проведено

 

    У четвер 21 червня 2012 року у районі відбувся традиційний переджнивний об’їзд полів за участю керівників та головних агрономів  агроформувань району різних форм власності.
    Слід відзначити, що на таких об’їздах спеціалісти мають змогу вивчити досвід колег, поділитися власними напрацюваннями щодо вирощування різних сільськогосподарських культур, станом їх агротехнічного обробітку, що дає змогу впроваджувати інновації у своєму господарстві.
    Головний агроном управління АПР райдержадміністрації Василь Янчук довів до відома учасників об’їзду план роботи заходу, а потім кожен агроном агроформування презентував поля свого господарства, знайомив колег з технологією вирощування сільськогосподарських культур та сучасними засобами захисту рослин від шкідників та бур’янів.
      Заступник голови районної ради Тарас Пачесюк та заступник голови райдержадміністрації Богдан Тихоневич, підводячи підсумки об’їзду, звернули увагу присутніх на необхідності проведення даних заходів та важливості обміну досвідом. Крім того, керівники району акцентували увагу на дотриманні усіх агротехнічних норм вирощування сільськогосподарських культур та на вчасному проведенні жнивної кампанії 2012, яка розпочнеться у районі за кілька днів.
 
 
   Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики                                                      
Повернутись