Обїзд сільських територій

  Сьогодні, 11 травня голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба та редактор районної газети «Зоря» Ігор Свиридівський побували у сільських радах і закладах соціальної сфери з метою перевірки проведення в районі акції «За чисте довкілля» та благоустрою населених пунктів.
   Під час об’їзду було виявлено, що Зюбриська і Зарубинецька сільські ради з відповідальністю провели благоустрій власних територій. Вагомих зауважень до сільських очільників не було. Але, на жаль, є території, господарі  яких чи не розуміють,  чи не усвідомлюють, що благоустрій територій - це спільне завдання і стосується усіх, а саме, Шарнопільської, Владиславчицької, Княжиківської  рад, сільські голови яких не провели заходів щодо приведення в належний стан території  сіл.
   Залишатися байдужим та чекати, що хтось прибере на власних територіях, є недопустимим.
 
  Голова районної ради Микола Орендарчук вкотре вказав сільським головам на недоліки у їх роботі та наголосив, що за результатами об’їзду на нараді з керівниками установ і організацій району буде дана принципова оцінка тим керівникам, які не зуміли організувати роботу з благоустрою на належному рівні.
 
 
   Об’їзд територій сільських рад триватиме.

 

Владиславчик

Приміщення ФАПу

 

Княжики

Шарнопіль

 

Повернутись