Обласний центр перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів проводить щотижневі тренінги «Інформаційний щит»

 
 
 
 
На базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів працівників державних установ та органів місцевого самоврядування в рамках проекту «Час і простір для себе» проводяться щотижневі тренінги «Інформаційний щит», під час яких слухачі мають можливість ознайомитися з методами захисту від вразливості інформацією, стану підвищеної тривожності у зв'язку з подіями на Сході України.

Цивільне населення, не будучи безпосередніми учасниками бойових дій, отримує інформацію зі ЗМІ, стаючи заручниками тих, хто цю інформацію їм подає. Це не може не впливати на свідомість і на психічний стан людей, які занурюються в нескінченний потік новин, що негативно впливають на психологічний стан.

Для тих, хто втратив внутрішній спокій, тренерами проекту Черкаського відділення Української спілки психотерапевтів «Час і простір для себе» щосереди пропонуються техніки, за допомогою яких можна захистити себе і своїх близьких від інформаційних атак засобів масової інформації.

Отримані практичні навички сприятимуть розвитку критичного мислення та вмінню дозувати інформацію, допоможуть відновити внутрішній спокій і відносини з близькими, які не в повній мірі поділяють вашу позицію.


                   За даними відділу інформаційного забезпечення
                         та взаємодії із засобами масової інформації
                                                           Черкаської обласної ради
Повернутись