Очільник району відвідав дошкільні та навчальні заклади району

Сьогодні Україна та весь християнський світ святкує одне з найсвітліших та радісних свят – День Святого Миколая Чудотворця.
З його приходом кожен очікує на маленьке диво, звершення якого під силу лише Святому. Особливо наближення цього свята чекають діти, бо вони вірять, що Святий Миколай здійснює найзаповітніші бажання. Дорослі, в свою чергу, мають подбати, щоб цей день став незабутнім для них, подарувати їм віру у казку.
Голова Монастирищенської районної ради Микола Орендарчук спільно із заступником голови районної ради Маєю Фарибою та керівником апарату райдержадміністрації Галиною Темченко у цей день завітали до усіх дошкільних навчальних закладів м.Монастирище та до усіх навчальних закладів Монастирищенського району. Також відвідали дитяче відділення Монастирищенської центральної районної лікарні.
Вітаючи, Микола Олексійович наголосив, що День Святого Миколая розпочинає череду зимових свят, які так чекають усі діти нашої країни. Побажав здоров’я, щасливого дитинства, родинного тепла, веселих і радісних свят, а також здійснення найзаповітніших мрій. А також подарували усім дітям солодощі.

Усі зустрічі пройшли у веселій та святковій атмосфері, а діти, окрім подарунків, отримали щей казковий та святковий настрій.

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, свадьба, ребенок и в помещении

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят, ребенок и стол

На изображении может находиться: 24 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, в помещении

 

Повернутись