Освітян району привітали з професійним святом

   Щороку першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівників освіти – справді всенародне, одне з найулюбленіших свят. Адже вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу творчої людської діяльності в усіх сферах – економіці, політиці, мистецтві. А отже, у руках учителя, без перебільшення, наше майбутнє. Тож напередодні свята в Монастирищенському районному будинку культури відбулися урочистості, приурочені до Дня працівників освіти. 
 Освітян Монастирищини прийшли привітати голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, начальник відділу освіти Дмитро Балла, які висловили щиру вдячність педагогам району за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість, терпіння, за щоденну подвижницьку працю. Щороку сотні учнів Монастирищини беруть участь у шкільних, районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах і успішно там виступають. У той же час усі розуміють, що за цими перемогами – наполеглива праця вчителів, які докладають чимало зусиль для розвитку творчих здібностей школярів, допомагають їм пізнати себе, розкрити власні здібності. Усі виступаючі побажали освітянам миру, Божого благословення, невичерпної енергії, талановитих і вдячних учнів. До привітань приєднався і міський голова Олександр Тищенко.
   Цього дня кращих педагогів району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Монастирищини та з нагоди свята було нагороджено почесними грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови.      Після  урочистої частини відбувся святковий концерт за участю аматорів сцени району.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись