П ята річниця загибелі нашого земляка Романа Бевза

Картинки по запросу бевз роман миколайович

 Бевз Роман Миколайович -   один з найкращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину та народ в неоголошеній війні.

Сьогодні минає п’ять років з дня трагічної загибелі нашого земляка в зоні проведення АТО.

    Народився 28 липня 1981 року у селі Аврамівка Монастирищенського району Черкаської області. У 1992-1996 роках навчався у загальноосвітній школі села Летичівка Монастирищенського району Черкаської області, з 1996 року - у Криворізькому військовому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, який закінчив у 1999 році. 

   Навесні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив у 14-му батальйоні територіальної оборони «Черкаси» Збройних Сил України (військова частина польова пошта В2332).

   З вересня 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

 Вдома залишилися дружина Ірина Олександрівна, дві доньки та син.

5 лютого 2015 р. на фасаді Летичівської ЗОШ І-ІІ ступенів було  відкрито  меморіальну дошку Роману Бевзу – колишньому учневі школи. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (27.11.2014; посмертно), медалями.

Сьогодні, у  день роковин, до могили полеглого військового прийшли рідні, заступник голови районної ради Майя Фариба,  учні місцевої школи, побратими, волонтери, друзі та  близькі.

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, учасники зустрічі вшанували пам’ять Романа Бевза  хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблого військовослужбовця.

 

Вшануймо всі його пам’ять хвилиною мовчання. Вічна Пам’ять нашому Герою!

 

Виконавчий апарат районної ради 

 

Повернутись