Пам ять єднає покоління

 

Сьогодні до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Афганістану в приміщенні БДЮТ відбулося засідання районної ліги старшокласників.
В ході засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, учасники АТО, воїни - афганці, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Ганжала, завідувач комунальної установи "Монастирищенський районний методичний кабінет" Неля Залозна, працівник районної бібліотеки Галина Тимошенко, журналіст щотижневика "Наша Монастирищина" Ольга Лаврик, вчителі, учні.
Голова районної ради Микола Орендарчук у своєму вітальному слові зазначив : « Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоб ніколи не перервався зв’язок поколінь. Сьогодні учнівські та педагогічні колективи виконали свій громадянський обов’язок – вшанували героїзм, відданість та мужність воїнів-інтернаціоналістів». Побажав всім учасникам заходу міцного здоров’я, добробуту у родинах, порозуміння, згуртованості та мирного неба над Україною.
Ведучі заходу зробили екскурс в історію тих страшних подій. Звернули увагу на те, що день виведення військ з Афганістану став днем, коли скінчився рахунок втрат наших солдатів у боях. Наші артисти-аматори присвятили їм пісні і поезії.
На завершення заходу воїни – афганці, учасники АТО спільно з учнівськими лідерами самоврядування підняли прапор України.

 

 

Повернутись