Пам ять про нашого земляка житиме вічно у наших серцях

Картинки по запросу свічка пам’яті

  31 січня – скорботна дата у житті Монастирищенського району, бо саме в цей день, в 2015 році, страшна звістка сколихнула всіх його жителів. Не стало нашого земляка, такого сміливого, відважного, готового до самопожертви, нашого Героя, Нищика Руслана Петровича. 

     Сьогодні його рідня, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, побратими, волонтери, друзі та знайомі на могилу загиблого поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували його пам’ять. 

    Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті  державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). У Монастирищенській ЗОШ № 2 відкрито меморіальну дошку пам'яті Руслана Нищика.

   Ми висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі бійця, який, виконуючи військовий обов’язок, віддав своє молоде життя за мир і спокій у нашій державі.

    Шкода, що у вічність відлітають найкращі сини та наш святий обов’язок  - зберегти пам’ять про них. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись