Пам'ятаємо... Сумуємо...

 
   80 років тому український народ пережив страшну трагедію, відгомін якої суспільство відчуває і сьогодні. Мільйони безневинних українців - чоловіків, жінок, дітей померли голодною смертю в результаті жахливого задуму безжального сталінського режиму. Голодомор 1932-1933 років назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашої історії…
   Минулої суботи, 23 листопада,  відбулися заходи до Дня пам’яті жертв голодомору. Заходи  розпочалися  з траурної ходи,  після якої, біля пам’ятного знаку «Жертвам голодоморів» було проведено мітинг-реквієм, на який зібралися працівники трудових колективів, органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та місцевих засобів масової інформації.
  Учасники мітингу вшанували світлу пам'ять невинних жертв запаленими лампадками, покладанням квітів до пам’ятного знака та хвилиною мовчання.  Протоієрей Олег Селецький відправив поминальну панахиду за загиблими.
   Жителі міста взяли участь у національній акції "Запали свічку", до якої приєдналися усі люди доброї волі України та світу, незалежно від національності, громадянства та віросповідання, усі, хто поділяє біль та скорботу українського народу. Вічна їм пам’ять!
 

Повернутись